Álláslehetőség

Álláslehetőség!A TESK Tanácsadó Kft. megbízója egy külföldi tulajdonban lévő, stabil háttérrel rendelkező autóipari beszállító cég.

Bács-Kiskun megyei üzemükbe keresnek munkatársat folyamatmérnök pozícióba.

Feladatok:
• Adott terület technológiájának kezelése, technológia írása, fejlesztése, folyamatok ellenőrzése, szükséges beavatkozások,
• A termelés optimalizálása,
• Szerszámjavítás felügyelete,
• Munkautasítások készítése,
• Dokumentációk naprakészen tartása,
• Új termék bevezetése,
• Lean management eszközök alkalmazása.

Elvárások:
• Felsőfokú mérnöki végzettség (preferáltan gépészmérnök végzettség),
• Aktív társalgási szintű német ÉS/VAGY aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás (külföldi betanuláshoz elengedhetetlen!),
• 2-3 éves releváns területen szerzett tapasztalat,
• Lean management eszközök ismerete,
• MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint),
• Rugalmas, stressz tűrő, kitartó munkavégzés,
• Jó problémamegoldó képesség, átfogó gondolkodásmód.

Előnyként értékeljük:
• Gumi- és/vagy műanyagipari fröccsöntésben szerzett jártasság kiemelt előny.

Egyéb információ:
• Munkavégzés egy műszakos munkarendben.

Amit kínálunk:
• Multinacionális környezet, stabil vállalati háttér,
• Kifejezetten hosszú távú, stabil munkahely,
• Egyedi technológia, folyamatos szakmai képzések,
• Szakmai fejlődési lehetőség.

Kövess bennünket!

Hírlevél

Eseménynaptár