Szoftverfejlesztő, web programozó állás Kecskeméten

Nagy múltú, magyar tulajdonban lévő, stabil háttérrel rendelkező szoftverfejlesztő cég kecskeméti irodájába szoftverfejlesztő, web programozó munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

-          szoftverfejlesztés, web programozás

Követelmények:

-          szakirányú felsőfokú végzettség (informatikus, programozó matematikus)

-          önálló és csapatmunkára való alkalmasság

-          jó problémamegoldó képesség

-          .NET, PHP, MS SQL magas szintű ismerete

-          B típusú jogosítvány

-          min. 2-3 éves szakmai tapasztalat

Előny:

-          ASP, Javascript, HTML, C#, Delphi fejlesztési tapasztalat

-          ügyviteli alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat

-          biztos angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelvek ismerete

Munkavégzés helye:

-          Bács-Kiskun megye, Kecskemét

Amit kínálnak:

-          korrekt, versenyképes jövedelem

-          kihívásokkal teli munka

-          folyamatos fejlődési lehetőség

-          kellemes munkahelyi légkör, jó csapat

-          stabil, dinamikusan fejlődő cég

-          kizárólag allas@vector.hu címre küldött e-mailben, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igényt feltüntetve

Kövess bennünket!

Hírlevél

Eseménynaptár